eTerminal- terminál v mobilu eTerminal- terminál v mobilu

eTerminal- terminál v mobilu

satisfied customer of MONETA Money Bank satisfied customer of MONETA Money Bank

Klientská zóna

the woman pays cashless in the store the woman pays cashless in the store

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

efficient non-cash transaction efficient non-cash transaction

Platební terminály

quick and easy online payments quick and easy online payments

Platební brána

  partnerzy-icon-2

  Alianční partneři

  Moneta Money Bank ve spolupráci s Global Payments nabízí produkty pro akceptaci platebních karet v rámci své značky MMB Platební služby.

  logo of MONETA money bank

   

  MONETA Money Bank, a.s. (“Společnost” a společně se svými ovládanými společnostmi dále jen “Skupina”) patří v České republice mezi vedoucí a rostoucí poskytovatele bankovních a finančních služeb spotřebitelům a klientům v segmentu malých a středních podniků.

  Společnost má zavedenou pozici na českém trhu retailových finančních produktů a rostoucí postavení v segmentu úvěrů pro malé a střední podniky. Společnost má univerzální bankovní licenci a poskytuje širokou škálu finančních služeb a produktů se zaměřením na retailové klienty a malé a střední podniky.

  handshake-1
  gp

   

  Společnost Global Payments Inc. (NYSE: GPN) je přední společností v oblasti platebních technologií, která svým zákazníkům po celém světě poskytuje inovativní software a služby.

  Naše technologie, služby a odborné znalosti členů týmu nám umožňují poskytovat širokou škálu řešení, která našim zákazníkům umožňují efektivněji provozovat jejich podnikání prostřednictvím různých kanálů po celém světě.